wait please
شکیبا باشید
فروش آنلاین کالاهای مورد نیاز سازمان ها و شرکت ها
بازگشت به سفارش اداری
logout
به زودی برمی گردم
ثبت نام کنید ورود کاربر
سبد خرید

نحوه‌ی پرداخت

روش‌های پرداخت در فروشگاه اینترنتی سفارش اداری

1. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران سفارش اداری می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی پانک پاسارگاد، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.لازم به ذکر است بعد از پرداخت موفق نیز پیگیری های تیم پشتیبانی سفارش اداری جهت تایید سفارش نهایی صورت خواهد پذیرفت. توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد و یا به شماره فاکتور اگاهی داشته باشد .

  • چگونگی پرداخت اینترنتی:

کاربران محترم فروشگاه اینترنتی سفارش اداری می‌توانند مبلغ سفارش کالاهای خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعاتی شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، انتقال وجه صورت می گیرد:
1. شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.
2. رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
3. کد CVV2
 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی درج شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی و تجارت  4 رقمی است.
4. تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی درج شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

2. پرداخت در محل تحویل:

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، سفارش اداری این امکان را نیز فراهم آورده است که هزینه سفارش خود را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.

  •  پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

از آنجا که ماموران تحویل سفارش سفارش اداری دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

  •   پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، سفارش اداری امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

3. پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند با استفاده از دستگاه‌های ATM (عابر بانک) و یا پرداخت اینترنتی اقدام به کارت به کارت نمودن وجه سفارش خود نمایند.

عضویت در خبرنامه
captcha-code
اگر تصویر ناخواناست (اینجا) را کلیک کنید
ضمانت اصالت کالا
ضمانت بهترین قیمت
پرداخت در محل
7 روز ضمانت بازگشت
ارسال سریع و رایگان
'
فروشگاه سفارش اداری عضو اتحادیه کسب و کار مجازی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی سفارش اداری
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی سفارش اداری
© کلیه حقوق مادی و معنوی وبسایت متعلق به فروشگاه اینترنتی سفارش اداری می‌باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...