wait please
شکیبا باشید
فروش آنلاین کالاهای مورد نیاز سازمان ها و شرکت ها
بازگشت به سفارش اداری
logout
به زودی برمی گردم
ثبت نام کنید ورود کاربر
سبد خرید
خانهmap dividerآرشیو دانستنی‌هاmap dividerآیا واکسیناسیون کووید-19 کارمندان به بهره وری سازمانها کمک خواهد کرد ؟

آیا واکسیناسیون کووید-19 کارمندان به بهره وری سازمانها کمک خواهد کرد ؟

آیا واکسیناسیون کووید-19 کارمندان به بهره وری سازمانها کمک خواهد کرد ؟

در بحث کرونا بیشترین فشار ناشی از بیکاری به طبقه کارگر و پرسنل سازمانها  وارد میگردد . وقتی کارگری کرونا می گیرد از ترس اخراج ، کرونای خود را پنهان می کند در حالی که با این کار ممکن است افراد زیادی را در محیط کار آلوده کند و این باعث ایجاد خسارت های جبران ناپذیر جانی و مالی برای سازمانها خواهد گردید  .

همچنین استرس و فشار روحی ایجاد شده بر روی پرسنل با وجود تغییرات شیفتی و یا فراهم نمودن بستر های لازم برای دورکاری در بسیاری از سازمانها باعث کاهش راندمان افراد و افت چشم گیر ساعات کاری مفید گردیده است .  

در حال حاضر کارگر و نیروی کار سرمایه کارآفرین است و حتی در بعضی جاها نیروی کار را به عنوان ارزش در ترازهای مالی در نظر می گیرند. اگر یک روز کارگر سرکار نیاید کارفرما باید تاوانش را بدهد و ضرر می کند چون جبران نمی شود.امروز در تمام شرکتها وقتی یک نفر آلوده و بیمار می شود ناچارند که از همه نیروها تست بگیرند تا مطمئن شوند دیگران آلوده نمی شوند ولی هزینه اش چندین برابر خرید و واکسن توسط سازمان هاست .

فتح اله بیات رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی با ابراز تاسف از حوادث تلخ هفته های اخیر و آمار بالای جان باختن کرونا به ایسنا می گوید:  در حال حاضر دغدغه اصلی ما بخش کار و تولید است چون دستگاههای دولتی، کارمندان را دورکار کرده اند ولی متاسفانه بخش اعظمی از کارگران در این شرایط همچنان مشغول کارند و علیرغم آنکه اعلام شده کشور در وضعیت سیاه قرار خواهد گرفت باز هم در مجموعه های اقتصادی به کار گرفته می شوند در حالی که ممکن است آمار تلفات و بیماران بالا برود.

به گزارش ایسنا و گفته رئیس اتاق بازرگانی بخش خصوصی موفق شده قرارداد واردات ۶ میلیون دوز واکسن کرونا را نهایی کند و مجوزات لازم از طرف دولت داده شده تا از تمام مسیرهای ممکن واکسن به کشور وارد گردد ،  هزینه واکسنی که به کمک بخش خصوصی وارد می‌شود بین ۲۰۰ هزار تومان تا ۲۵۰ هزار تومان اعلام گردیده است که در صورتی که سازمان ها به صورت کاملا رایگان و بدون دریافت هزینه از پرسنل خود اقدام به واکسیناسیون نمایند به آنها سهیمه داده خواهد شد .

چه افرادی مجاز به تزریق واکسن نمی باشند ؟

افرادی که بطور کلی به واکسن آلرژی دارند : سازمان غذا و داروی آمریکا تا کنون تنها یک گروه را از واکسیناسیون در مقابل ابتلا به کرونا منع کرده است: افرادی که سابقه آلرژی شدید به هر کدام از اجزای واکسن های موجود کرونا را دارند.

زنان باردار و شیرده: به گفته دکتر پیتر مارکس، مدیر مرکز ارزیابی و تحقیقات بیولوژیک سازمان غذا و داروی آمریکا، از آنجا که هنوز اطلاعات کافی درباره ایمنی واکسن کووید۱۹ برای زنان باردار وجود ندارد، تصمیم گیری درباره واکسینه شدن یا نشدن با این واکسن به خود آنها بستگی دارد .

کسانی که پیش از این به کرونا مبتلا شده بودند: آخرین مرحله از آزمایش بالینی واکسن کرونا نشان داد که این واکسن به افرادی که پیش از این به کرونا مبتلا شده بودند کمک کرده و از آنها در مقابل ابتلای دوباره محافظت خواهد کرد.

 

بنابراین با توجه به اینکه حفظ سلامتی کارکنان و ایجاد بستری سلامت در محیط کار جزو وظایف اصلی کارآفرینان میباشد ، همچنین زیان های جبران ناپذیر وارده به سازمان ها که در متن به آن اشاره گردید ، پیشنهاد میگردد کلیه شرکتها و سازمانها خرید و تزریق واکسن کووید 19 را زودتر از موعد واکسیناسیون عمومی انجام دهند . 

عضویت در خبرنامه
captcha-code
اگر تصویر ناخواناست (اینجا) را کلیک کنید
ضمانت اصالت کالا
ضمانت بهترین قیمت
پرداخت در محل
7 روز ضمانت بازگشت
ارسال سریع و رایگان
'
فروشگاه سفارش اداری عضو اتحادیه کسب و کار مجازی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی سفارش اداری
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی سفارش اداری
© کلیه حقوق مادی و معنوی وبسایت متعلق به فروشگاه اینترنتی سفارش اداری می‌باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...