wait please
شکیبا باشید
فروش آنلاین کالاهای مورد نیاز سازمان ها و شرکت ها
بازگشت به سفارش اداری
logout
به زودی برمی گردم
ثبت نام کنید ورود کاربر
سبد خرید
خانهmap dividerآرشیو دانستنی‌هاmap dividerراه‌کارهای سریع برای افزایش سلامتی در محل کار

راه‌کارهای سریع برای افزایش سلامتی در محل کار

راه‌کارهای سریع برای افزایش سلامتی در محل کار

یک ‌راه‌حل مناسب برای حفظ و ارتقا سلامتی در محل کار، به‌تنهایی "یک" راه‌ حل نیست، بلکه در واقع مجموعه ای از راه‌ حل‌ها و نکاتی است که باید در حین کار اجرا شود؛ داشتن فعالیت بدنی و مصرف مواد غذایی سالم!

یک ‌راه‌حل مناسب برای حفظ و ارتقا سلامتی در محل کار، به‌تنهایی "یک" راه‌حل نیست، بلکه درواقع مجموعه ای از راه‌حل‌ها و نکاتی است که باید در حین کار اجرا شود؛ داشتن فعالیت بدنی و مصرف مواد غذایی سالم! در ادامه، با صرف‌نظر از هر نوع برنامه کاری، راه‌کارهای سریعی را برای رسیدن به هر دو منظور پیشنهاد می‌کنیم:

1-    راه‌کارهایی برای افزایش فعالیت بدنی :

به‌جای صرف نهار در محل کار، نهار خود را بیرون از محل کار میل کنید و یک پیاده‌روی کوتاه‌مدت (سی دقیقه و یا بیشتر) اطراف محل کار خود داشته باشید.با یک جستجوی سریع اینترنتی پارک‌های محلی اطراف محل کار خود را شناسایی کنید تا در استراحت بعدازظهر سری به آن ها بزنید.

هر یک ساعت از پشت میز خود بلند شوید، بایستید و در محوطه دفتر چند دقیقه راه بروید.

با همکاران خود یک گروه برای پیاده‌روی در روز تشکیل دهید و یا از آن بهتر، یکی از جلسات کاری و یا طوفان فکری خود را حین پیاده‌روی انجام دهید.

2-    راه‌کارهایی برای افزایش مصرف مواد غذایی سالم :

همان زمانی که آخر هفته برای تهیه غذای کل هفته خود می‌گذارید را  می‌توانید برای تهیه غذاهای سالم و تازه به‌صورت روزانه صرف کنید، مضاف بر اینکه در وقت و هزینه نیز صرفه‌جویی کرده‌اید.

به‌جای استفاده از کیک‌ها، چیپس‌ها و مواد غذایی آماده به‌عنوان میان وعده، از میوه تازه، خشکبار، خرما و یا برخی صیفی‌جات استفاده کنید.

آب فراوان بنوشید!

مصرف روزانه 2 لیتر آب را در برنامه خود قرار دهید. نوشیدن آب را می‌توانید به‌صورت ساعتی یک لیوان تنظیم کنید و یا مثلاً در بازه زمانی بین 8-10 دو لیوان آب بنوشید. اگر مشغله کاری باعث می‌شود تا برنامه نوشیدن آب را فراموش کنید، می‌توانید در تقویم و یا گوشی خود آلارم بگذارید!

 

منبع : تحریریه سفارش اداری
عضویت در خبرنامه
captcha-code
اگر تصویر ناخواناست (اینجا) را کلیک کنید
ضمانت اصالت کالا
ضمانت بهترین قیمت
پرداخت در محل
7 روز ضمانت بازگشت
ارسال سریع و رایگان
021-91009493
'نماد اعتماد الکترونیکی فروشکاه اینترنتی سفارش اداری
فروشگاه سفارش اداری عضو اتحادیه کسب و کار مجازی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی سفارش اداری
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی سفارش اداری
© کلیه حقوق مادی و معنوی وبسایت متعلق به فروشگاه اینترنتی سفارش اداری می‌باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...