wait please
شکیبا باشید
فروش آنلاین کالاهای مورد نیاز سازمان ها و شرکت ها
بازگشت به سفارش اداری
logout
به زودی برمی گردم
ثبت نام کنید ورود کاربر
سبد خرید
خانهmap dividerآرشیو اخبارmap dividerفروشگاه های همیشه تخفیف

فروشگاه های همیشه تخفیف

فروشگاه های همیشه تخفیف

حتماً شما هم نام فروشگاه‌های همیشه تخفیف به گوشتان خورده است. شاید شما هم ازجمله افرادی باشید که به دنبال ایجاد چنین فروشگاهی و یا تغییر کسب‌وکار خود به این سمت باشید. با ما همراه باشید تا مزایا و معایب این مدل فروشگاه را مرور کنیم

مشتریان :
هرچه قدر هم درآمد مشتریان افزایش پیدا می‌کند، بازهم به دنبال استفاده از تخفیفات و کاهش قیمت در خرید خود هستند. تغییر کسب‌وکار به فروشگاه "همیشه تخفیف" موجب بالا رفتن قابل‌توجه تعداد مشتریان و حجم خریدهای انجام‌شده می‌گردد. البته این مورد خوب است! چراکه افزایش فروش قاعدتاً موجب بالا رفتن سود می‌شود. این فروشگاه‌ها مخصوصاً زمانی که جامعه دچار مشکلات اقتصادی می‌شوند، به‌شدت موردتوجه قرار می‌گیرند، چراکه تمامی اقشار جامعه به دنبال راهی برای کاهش هزینه‌های خود می‌گردند.
برند سازی:
تغییر هویت کسب کار خوب به "فروشگاه‌های همیشه تخفیف"، موجب سردرگمی مشتریان قدیمی شما می‌گردد. ممکن است به دلیل برخی تصورات رایج و اشتباه در مورد "فروشگاه‌های همیشه تخفیف" پیرامون کیفیت اجناس به فروش رفته، مشتریان قدیمی از تغییر جدید استقبال نکنند. درعین‌حال که ممکن است مشتریان جدید که به دنبال صرفه‌جویی در منابع مالی خود هستند، به دلیل محصولاتی که قبلاً باقیمت‌های بالاتر توسط شرکت شما به فروش رفته است از شرکت جدید شما استقبال نکنند. گاها حتی بازاریابی‌های قوی نیز قادر به مقابله با پیش‌فرض‌هایی که از قبل در ذهن مشتریان شکل می‌گیرد نیستند.

فروشگاه های همیشه تخفیف

منابع مالی:
اگر سابقه موفقی درزمینه فروش محصولات قبلی خود دارید، می‌توانید زمان کمتری را صرف پیداکردن استراتژی‌های مناسب و پیدا کردن منابع مالی برای تأسیس "فروشگاه همیشه تخفیف" خود صرف کنید. در این مدل فروش، قسمت عمده نگرانی‌های شما به‌جای تطابق‌پذیری اجناس جدید با فروشگاه ، صرف بررسی سرعت فروش اقلام موردنیاز قسمت عمده‌ای از مشتریان باقیمت‌های تخفیف خورده مناسب است.
نوسانات قیمت :
اگر قصد دارید که اعتبار و ارزش فروشگاه خود را بالا ببرید باید همیشه سعی کنید تا قیمت‌ها را پایین و ثابت نگه‌دارید. این امر به‌خصوص زمانی سخت می‌شود که تورم رو به افزایش باشد و تأمین‌کنندگان مدام قیمت‌های خود را افزایش بدهند. ممکن است مجبور باشید جهت ثابت نگه‌داشتن قیمت کالاها، برخی کالاهای گران‌قیمت‌تر که در گستره بیشتری تغییر قیمت می‌دهند را از لیست کالاهای خود حذف کنید.
 

فروشگاه اینترنتی سفارش اداری، ازجمله فروشگاه‌های همیشه تخفیف است که در آن تمام کالاها همواره باقیمتی کمتر از قیمت مصرف‌کننده به فروش می‌رسد. برای مرور و بررسی قیمت‌های کالاهای موجود در این فروشگاه‌ها می‌توانید به لینک زیر مراجعه نمائید.

خرید از فروشگاه اینترنتی سفارش اداری

منبع : تحریریه سفارش اداری
عضویت در خبرنامه
ضمانت اصالت کالا
ضمانت بهترین قیمت
پرداخت در محل
7 روز ضمانت بازگشت
ارسال سریع و رایگان
021-91009493
'نماد اعتماد الکترونیکی فروشکاه اینترنتی سفارش اداری
فروشگاه سفارش اداری عضو اتحادیه کسب و کار مجازی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی سفارش اداری
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی سفارش اداری
© کلیه حقوق مادی و معنوی وبسایت متعلق به فروشگاه اینترنتی سفارش اداری می‌باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...